DJ'S

DJ PietroS

Severočeský rodák, který se na špičce domácí DJské scény drží již od roku 1995 a hraje v předních českých klubech, si za několik let vybudoval renomé a respekt nejen u svých kolegů. PietroS začal s hraním v menším mladoboleslavském podniku a během několika let se díky své pracovitosti dostal až do pražského Duplexu, který posloužil jako odrazový můstek jeho kariéry. Dále se propracoval do legendárního Studia 54, kde působí jako rezident do dnes, či ostravského Fabricu a českolipského Luxoru. Samozřejmě nesmíme opomenout ani prestižní Retro Music Hall, kde PietroS rezidentně vystupuje. Kromě klubů se může pochlubit hraním na prestižních festivalech jako Mácháč, Pleasure Island či legendární Cosmic Trip. Pietros rozhodně patří mezi stálice domácí scény a jeho cit pro hudbu je přední vlastností, která pohltí nejednoho tanečníka. Neustálé sledování trendů a přizpůsobení se tanečnímu parketu, jsou pak už jen třešnička na dortu, která z něj dělá jednoho z nejzkušenějších DJů u nás, který má rozhodně co nabídnout.

DJ Mike Shiky

Rezident DJ LUXOR F.T.C.

DJ Lucas Stranski

Rezidentní DJ LUXOR F.T.C. Lucas Stranski (Lukáš Stránský) se DJingu naplno věnuje od roku 2007. Jeho předností jsou energií nabité sety v režii rovného beatu s pečlivě vybranou klubovou muzikou. Rezident prestižního českolipského Luxoru pravidelně vystupuje například na jablonecké Střelnici, v turnovském Magicu a dalších, za sebou má také vystoupení v brněnském Tabarinu či pražských klubech Retro Music Hall nebo Studio54.

DJ Oneouch

Rezident DJ LUXOR F.T.C.

DJ Shark

DJ Shark, vlastním jménem Jiří Hrubý, je mladý talentovaný DJ a moderátor pocházející z Krkonoš. DJingu se začal věnovat v roce 2005. Jeho předností je styl "Dance", ovšem nebojí se zabrousit do Progressive nebo Electro House Music. Objevil se v klubech a barech jako např. Továrna Jilemnice, Relax Kasalice, Bill Music Club Mělník, Dance Club Patro, Cocktail bar Šnekolend Rokytnice nad Jizerou, Open Air Dance Night a mnoho dalších.

DJ Roys

Rezident DJ LUXOR F.T.C.